Kursy angielskiego - Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Szubin

Filia International House w Szubinie

Filia International House w Szubinie to najmłodszy z naszych oddziałów, który we wrześniu 2020 rozpocznie czwarty rok działalności. W ciągu ponad 20 lat obecności w Nakle i Żninie oraz 28 lat w Bydgoszczy zdobyliśmy bardzo dobre opinie oraz zaufanie grona klientów. Zawdzięczamy to wysokiemu poziomowi nauczania oraz wykwalifikowanej kadrze, stosującej niezawodne metody doskonalenia języka wśród uczniów. W związku z odniesionym sukcesem oraz rosnącym zainteresowaniem nauką języków obcych wśród lokalnej społeczności, zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej placówki w Szubinie.

Siedziba filii International House w Szubinie mieści się w budynku I LO, przy ulicy Kcyńskiej 1.

Osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego proponujemy naukę w systemie popołudniowym, umożliwiającym skomunikowanie zajęć z nauką lub pracą.

Na lekcje zapraszamy w każdy wtorek i czwartek od godz. 15:30 do 20:30.

Początek zajęć: 24 września 2020

W roku szkolnym 2020/21 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona częściowo w szkole z zachowaniem koniecznych rygorów i częściowo zdalnie/online, jeden dzień w szkole, a drugi w domu przed komputerem. Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Planujemy, aby prawie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie zdalnym/online. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

Pierwsze zajęcia dla grup nauczanych w sposób łączony (tradycyjnie + zdalnie) odbędą się w sposób tradycyjny, w klasie.

Spotkania informacyjne i testy ustne: 8 i 15 września 2020, w godzinach od 16:00 do 18:00

Osoby zainteresowane zapisem do grup języka angielskiego w roku szkolnym 2020/21, proszone są najpierw o przystąpienie do TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE (nie dotyczy to osób, które uczyły się u nas w roku 2019/20).

Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej.

Do części pisemnej należy podejść w formie zdalnej/online.  Jest to preferowany przez nas sposób. W szczególnych przypadkach, osoby, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w teście pisemnym, w formie zdalnej/online, mogą to zrobić w sekretariacie szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych 8 i 15 września 2020, w Szubinie, w godzinach od 16:00 do 18:00.

Do części ustnej testu można podejść w sposób zdalny na platformie ZOOM lub w czasie spotkań informacyjnych  8 i 15 września 2020, w Szubinie, w godzinach od 16:00 do 18:00.

Po przystąpieniu do części pierwszej testu online, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia terminu testu ustnego oraz udzielimy wszystkich informacji związanych z nauką języka angielskiego w szkole International House.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

Priorytetem w International House Bydgoszcz jest zapewnienie naszym uczniom/klientom oraz pracownikom maksymalnego bezpieczeństwa. Przestrzegamy zachowanie dystansu społecznego i zasad odpowiedniego postępowania, a w zależności od rozwoju sytuacji, nauka języka angielskiego będzie mogła być prowadzona w sposób zdalny/online. WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

 

 

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapisanie się na kursy w roku 2020/21 nie następuje w sposób automatyczny. Aby wyrazić chęć kontynuowania nauki należy powiadomić o tym sekretariat naszej szkoły telefonicznie:  52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl, podając następujące dane:

  • Imię i nazwisko ucznia (kontynuacja nauki)
  • miasto-oddział IH (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin) lub zajęcia online
  • numer telefonu kontaktowego, adres email

Przykłady:
Jakub Nowacki (kontynuacja nauki), Nakło, 601 265 543, annanowacka@gmail.com)
Anna Kowalska (kontynuacja nauki), zajęcia online, 508 223 456, anna.kowalska@gmail.com)
Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem na początku września w celu ustalenia szczegółów dotyczących dni i godzin zajęć, potwierdzenia formy zajęć (zajęcia stacjonarne/tradycyjne lub zajęcia całkowicie online) oraz opłat.

Cena za cały rok nauki (124 godziny lekcyjne) dla osób kontynuujących od 2040 zł. SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 5 roku życia), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2020/21,  proszone są najpierw o przystąpienie do TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby zorganizować część ustną testu i porozmawiać na temat  Państwa oczekiwań i preferencji dotyczących nauki.
Można również wyrazić chęć nauki powiadamiając o tym sekretariat naszej szkoły telefonicznie:  52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl, podając następujące dane:

  • Imię i nazwisko ucznia (uczeń nowy)
  • miasto-oddział IH (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin) lub zajęcia online
  • numer telefonu kontaktowego, adres email

Przykłady:
Jakub Nowacki (uczeń nowy), Nakło, 601 265 543, annanowacka@gmail.com)
Anna Kowalska (uczeń nowy), zajęcia online, 508 223 456, anna.kowalska@gmail.com).
Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem, w celu ustalenia daty testu, szczegółów dotyczących dni i godzin zajęć, formy zajęć (zajęcia tradycyjne lub zajęcia całkowicie online), opłat oraz innych szczegółów.

Cena za cały rok nauki (124 godziny lekcyjne) dla osób nowych od 2140 zł. SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

 

W naszej filii w Szubinie oferujemy kursy angielskiego dla dzieci od 7. roku życia, młodzieży i dorosłych. Nasi nauczyciele pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje.   Rodzinom i uczniom zapisującym się przed wakacjami proponujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.
Płatności za kurs można dokonać w atrakcyjnym systemie ratalnym, dostosowanym do indywidualnych możliwości finansowych.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w roku szkolnym 2020/21, przewidujemy dwie formy nauczania:

1. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały tylko w sposób online. Planujemy, aby prawie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie online.
2. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona częściowo w szkole z zachowaniem koniecznych rygorów i częściowo online, jeden dzień w szkole, a drugi w domu przed komputerem. Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19

W razie pytań prosimy o kontakt: tel.: 52 322 35 15, 535 996 496, email: bydgoszcz@inthouse.pl

Nauczanie we wszystkich placówkach International House nakierowane jest na odnotowywanie szybkich postępów w biegłości językowej oraz stwarzanie uczniom odpowiednich okoliczności do rozwoju. Ten cel osiągamy poprzez prowadzenie systematycznych lekcji na różnych poziomach zaawansowania. Program nauczania w szubińskim IH uwzględnia spotkania w małych grupach, w wymiarze dwóch spotkań tygodniowo, po 90 minut każde.

Zajęcia języka angielskiego obejmują 124 godziny lekcyjne rocznie i odbywają się pod przewodnictwem wykwalifikowanych nauczycieli z Wielkiej Brytanii. W dominującym stopniu mają charakter konwersacyjny, zaś porozumiewanie w trakcie ich trwania dzieje się wyłącznie w języku angielskim. Wykorzystanie nowoczesnych podręczników wiodących wydawnictw oraz niezawodnych metod nauczania gwarantuje wysoką skuteczność oraz szybkość w przyswajaniu materiału. Rokrocznie umożliwiamy chętnym wzięcie udziału w próbnych egzaminach, przygotowujących do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

Poprzez otwarcie filii w Szubinie pragniemy rozszerzyć naszą działalność oraz wprowadzić nową jakość nauczania w regionie. Wykorzystując jego potencjał dostarczamy lokalnym mieszkańcom wysokiej jakości usługi, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl