Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Szubin - Angielski Szubin

 

 

 

 

Język angielski w Szubinie

Filia International House w Szubinie

Filia International House w Szubinie to najmłodszy z naszych oddziałów, który we wrześniu 2024 rozpocznie siódmy rok działalności. W ciągu ponad 20 lat obecności w Nakle  oraz ponad 30 lat w Bydgoszczy, zdobyliśmy bardzo dobre opinie oraz zaufanie grona klientów. Zawdzięczamy to wysokiemu poziomowi nauczania oraz wykwalifikowanej kadrze, stosującej niezawodne metody doskonalenia języka wśród uczniów. W związku z odniesionym sukcesem oraz rosnącym zainteresowaniem nauką języków obcych wśród lokalnej społeczności, zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej placówki w Szubinie.

Siedziba filii International House w Szubinie mieści się w budynku I LO, przy ulicy Kcyńskiej 1.

Osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego proponujemy naukę w systemie popołudniowym, umożliwiającym skomunikowanie zajęć z nauką lub pracą.

Zapraszamy na:
KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY,
KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH,
KURSY EGZAMINACYJNE FCE I CAE,
KURSY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I FIRM,
KURSY ZAGRANICZNE.

Na lekcje zapraszamy w każdy wtorek i czwartek od godz. 15:30 do 20:30.

Początek zajęć: 24 września 2024

Nie ma żadnych przeszkód, aby na kursy języka angielskiego prowadzone przez Szkołę International House w Szubinie, zapisać się również po rozpoczęciu zajęć. W takim przypadku, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz.
W przypadku zapisu po rozpoczęciu zajęć, cena za kurs pomniejszana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które się już odbyły.

W roku szkolnym 2024/25 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona całkowicie w klasach. Jest to najbardziej popularny sposób prowadzenia zajęć.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Ten sposób prowadzenia zajęć jest popularny wśród osób, które z różnych powodów nie mają możliwości dojazdu do szkoły oraz wśród klientów indywidualnych.
Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.
WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ONLINE

Spotkania informacyjne i testy poziomu znajomości języka angielskiego (pisemny i ustny): 3, 10 i 17 września 2024, w godzinach od 16:00 do 18:00, w I LO, przy ulicy Kcyńskiej 1, w Szubinie.

Istnieje również możliwość podejścia do testu w sposób zdalny.  Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej. Osoby zainteresowane taką formą testu, powinny najpierw przystąpić do części gramatycznej testu na stronie TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE .

Po wykonaniu części pisemnej (gramatycznej) skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu części ustnej. Do części ustnej można będzie przystąpić online na platformie ZOOM lub bezpośrednio w naszej szkole w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle i Szubinie.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

angielski Szubin

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapis na następny rok nie następuje automatycznie.  Aby wyrazić chęć kontynuacji nauki w roku szkolnym 2023/24, prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły: telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 7 roku życia w Nakle i Szubinie), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2024/25,  proszone są najpierw o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego.
Test składa się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut).
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną.
Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.

Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w filiach w Nakle i Szubinie.
Osoby, które nie mają możliwości podejścia do części gramatycznej testu w sposób zdalny/online, mogą to zrobić w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w Nakle i Szubinie. W takim wypadku, część ustna testu odbędzie się zaraz po teście gramatycznym.

Dla osób zainteresowanych testami i nauką w jednej z naszych filii w Nakle  i Szubinie:
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubinie

Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

W naszej filii w Szubinie oferujemy kursy angielskiego dla dzieci od 7. roku życia, młodzieży i dorosłych. Nasi nauczyciele pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje.   Rodzinom i uczniom zapisującym się przed wakacjami proponujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.
Płatności za kurs można dokonać w atrakcyjnym systemie ratalnym, dostosowanym do indywidualnych możliwości finansowych.

Nauczanie we wszystkich placówkach International House nakierowane jest na odnotowywanie szybkich postępów w biegłości językowej oraz stwarzanie uczniom odpowiednich okoliczności do rozwoju. Ten cel osiągamy poprzez prowadzenie systematycznych lekcji na różnych poziomach zaawansowania. Program nauczania w szubińskim IH uwzględnia spotkania w małych grupach, w wymiarze dwóch spotkań tygodniowo, po 90 minut każde.

Zajęcia języka angielskiego obejmują 124 godziny lekcyjne rocznie i odbywają się pod przewodnictwem wykwalifikowanych nauczycieli z Wielkiej Brytanii. W dominującym stopniu mają charakter konwersacyjny, zaś porozumiewanie w trakcie ich trwania dzieje się wyłącznie w języku angielskim. Wykorzystanie nowoczesnych podręczników wiodących wydawnictw oraz niezawodnych metod nauczania gwarantuje wysoką skuteczność oraz szybkość w przyswajaniu materiału. Rokrocznie umożliwiamy chętnym wzięcie udziału w próbnych egzaminach, przygotowujących do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

Poprzez otwarcie filii w Szubinie pragniemy rozszerzyć naszą działalność oraz wprowadzić nową jakość nauczania w regionie. Wykorzystując jego potencjał dostarczamy lokalnym mieszkańcom wysokiej jakości usługi, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl