Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Nakło | Angielski Nakło

Język angielski w Nakle

Filia International House w Nakle n/Notecią

International House w Bydgoszczy istnieje od ponad 30 lat. Filia naszej szkoły językowej w Nakle nad Notecią działa od ponad 20 lat i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w okręgu, gdzie prowadzone są kursy angielskiego. Jako oddział prestiżowej marki International House zapewniamy naukę na najwyższym poziomie, czego dowodem są setki zadowolonych klientów.

Zapraszamy na:
KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY,
KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH,
KURSY EGZAMINACYJNE FCE I CAE,
KURSY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I FIRM,
KURSY ZAGRANICZNE.

Nauka angielskiego w filii w Nakle prowadzona jest w poniedziałki i środy w godzinach od 15:45 do 20:45, co pozwala osobom pracującym i uczącym się na uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych.

Nasz oddział mieści się w I LO im. Bolesława Krzywoustego na ulicy Gimnazjalnej 3 w Nakle nad Notecią.

Początek zajęć: 25 września 2023

Nie ma żadnych przeszkód, aby na kursy języka angielskiego prowadzone przez Szkołę International House w Nakle, zapisać się po rozpoczęciu zajęć. W takim przypadku, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz.
W przypadku zapisu po rozpoczęciu zajęć, cena za kurs pomniejszana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które się już odbyły.

W roku szkolnym 2023/24 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona całkowicie w klasach. Jest to najbardziej popularny sposób prowadzenia zajęć.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Ten sposób prowadzenia zajęć jest popularny wśród osób, które z różnych powodów nie mają możliwości dojazdu do szkoły oraz wśród klientów indywidualnych.
Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.
WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ONLINE

Spotkania informacyjne i testy poziomu znajomości języka angielskiego (pisemny i ustny): 4, 11 i 18 września 2023, w godzinach od 16:00 do 18:00 w I LO im. Bolesława Krzywoustego na ulicy Gimnazjalnej 3 w Nakle nad Notecią.

Istnieje również możliwość podejścia do testu w sposób zdalny.  Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej. Osoby zainteresowane taką formą testu, powinny najpierw przystąpić do części gramatycznej testu na stronie TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE .

Po wykonaniu części pisemnej (gramatycznej) skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu części ustnej. Do części ustnej można będzie przystąpić online na platformie ZOOM lub bezpośrednio w naszej szkole w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle, Żninie i Szubinie.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

Nauka angielskiego Nakło

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapis na następny rok nie następuje automatycznie.  Aby wyrazić chęć kontynuacji nauki w roku szkolnym 2023/24, prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły: telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych/testy poziomu zaawansowania

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 7 roku życia w Nakle i Szubinie), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2023/24,  proszone są najpierw o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego.
Test składa się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut).
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną.
Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.

Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w filiach w Nakle i Szubinie.
Osoby, które nie mają możliwości podejścia do części gramatycznej testu w sposób zdalny/online, mogą to zrobić w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w Nakle i Szubinie. W takim wypadku, część ustna testu odbędzie się zaraz po teście gramatycznym.

Dla osób zainteresowanych testami i nauką w jednej z naszych filii w Nakle lub Szubinie:
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubini

Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na profesjonalne kursy angielskiego o różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje dla osób dorosłych i młodzieży, a także oferujemy angielski dla dzieci. Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych. Nasi nauczyciele pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Nasi nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje do pracy z grupami o różnym przedziale wiekowym. Większość naszych nauczycieli pochodzi z Wielkiej Brytanii, a nauka odbywa się tylko po angielsku.

Każdy kurs obejmuje 124 godziny lekcyjne zajęć. Podczas jego trwania wykorzystywane są najnowsze podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press,  Pearsons i MacMillan, pozwalające na szybkie przyswojenie wiedzy i sprawdzanie swoich umiejętności poprzez liczne ćwiczenia. Szkoła organizuje bezpłatne egzaminy próbne dla osób przygotowujących się do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

Płatność za nasze kursy można rozłożyć na raty i dostosować do własnych możliwości finansowych. Dla osób, które zdecydują się kontynuować naukę lub zapiszą się na kurs przed wakacjami, przygotowaliśmy specjalne zniżki.

Szkoła International House z Bydgoszczy od wielu lat stara się wprowadzać do wielu miejsc naszego regionu nową jakość nauczania i możliwość poszerzenia swoich horyzontów przez naukę języka angielskiego.

Nakło nad Notecią jest jednym z wielu miejsc, w którym świadczymy swoje usługi, zdobywamy coraz szersze doświadczenie i grono zadowolonych klientów.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl