Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Nakło - IH Bydgoszcz

Filia International House w Nakle n/Notecią

Filia naszej szkoły językowej w Nakle nad Notecią działa od ponad 20 lat i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w okręgu, gdzie prowadzone są kursy angielskiego. Jako oddział prestiżowej marki International House zapewniamy naukę na najwyższym poziomie, czego dowodem są setki zadowolonych klientów.

Nauka angielskiego w filii w Nakle prowadzona jest w poniedziałki i środy w godzinach od 15:45 do 20:45, co pozwala osobom pracującym i uczącym się na uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych.

Nasz oddział mieści się w I LO im. Bolesława Krzywoustego na ulicy Gimnazjalnej 3 w Nakle nad Notecią.

Początek zajęć: 26 września 2022

Nie ma żadnych przeszkód, aby na kursy języka angielskiego prowadzone przez Szkołę International House w Nakle, zapisać się po rozpoczęciu zajęć. W takim przypadku, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz.
W przypadku zapisu po rozpoczęciu zajęć, cena za kurs pomniejszana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które się już odbyły.

W roku szkolnym 2022/23 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona całkowicie w klasach z zachowaniem koniecznych rygorów sanitarnych.  Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Planujemy, aby na wielu poziomach zaawansowania dla  młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie zdalnym/online. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

Spotkania informacyjne i testy poziomu znajomości języka angielskiego (pisemny i ustny): 5,12 i 19 września 2022, w godzinach od 16:00 do 18:00 w I LO im. Bolesława Krzywoustego na ulicy Gimnazjalnej 3 w Nakle nad Notecią.

Istnieje również możliwość podejścia do testu w sposób zdalny.  Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej. Osoby zainteresowane taką formą testu, powinny najpierw przystąpić do części gramatycznej testu na stronie TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE .

Po wykonaniu części pisemnej (gramatycznej) skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu części ustnej. Do części ustnej można będzie przystąpić online na platformie ZOOM lub bezpośrednio w naszej szkole w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle, Żninie i Szubinie.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

Nauka angielskiego Nakło

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapis na następny rok nie następuje automatycznie.  Aby wyrazić chęć kontynuacji nauki w roku szkolnym 2022/23, można to zrobić na dwa sposoby:
1. Na konto Szkoły nr: 11 1020 1462 0000 7102 0100 4829, należy dokonać przelewu zaliczki w wysokości 100 zł, a w tytule przelewu wpisać:
Zapisy 2022/23, kontynuacja nauki, imię i nazwisko ucznia oraz odział (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin).
Osoby, które do końca czerwca 2022 dokonają wpłaty 100 zł, będą mogły skorzystać z TAŃSZEGO CENNIKA przedwakacyjnego. 

2. Telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl ) prosimy skontaktować się z sekretariatem Szkoły i podać dane Słuchacza. W tym przypadku, nie będzie można skorzystać z cennika przedwakacyjnego.

Dodatkowo, osoby które zadeklarowały chęć nauki, wpłacając lub nie wpłacając zaliczkę w wysokości 100 zł, mogą już teraz zarezerwować miejsce w konkretnej grupie, kontaktując się telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl ) z sekretariatem Szkoły. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Na podpisanie umowy o naukę, wybór grupy i wybór opcji płatności, zapraszamy po wakacjach, do dnia 9 września 2022. W przypadku braku możliwości wyboru grupy, wpłacona zaliczka 100 zł będzie zwrócona w całości.

 SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych/testy poziomu zaawansowania

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 7 roku życia w Nakle, Szubinie i Żninie), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2022/23,  proszone są najpierw o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego.
Test skałda się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut). 
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną.
Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.
Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w sidzibie naszej szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w filiach w Nakle, Szubinie i Żninie.
Do części pierwszej, gramatycznej testów, można podchodzić bez żadnych ograniczeń, również w miesiącach wakacyjnych (czerwiec, lipiec, sierpień). Kontakt ze strony Szkoły w sprawie terminu testu ustnego, nastąpi po 25.08.2022.
Osoby, które nie mają możliwości podejścia do częśći gramatycznej testu w sposób zdalny/online, mogą to zrobić w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy od 29.08.2022, od poniedziałku do piątku, od godz. 12:00 do 17:30.

Dla osób zainteresowanych testami i nauką w jednej z naszych filii w Nakle, Szubinie lub Żninie:
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubinie
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Żninie
W czasie spotkań informacyjnych w filiach, będzie można podejść do części gramatycznej testu również w sposób tradycyjny, na papierze. W takim wypadku, część ustna testu odbędzie się zaraz po teście gramatycznym.

Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Osoby nowe, które nawet przed przystąpieniem do testu, wyrażą chęć zapisu przed wakacjami i do 30 czerwca 2022 roku wpłacą zaliczkę w wysokości 100 zł, będą mogły skorzystać z TAŃSZEGO CENNIKA przedwakacyjnego. 

W przypadku braku możliwości ustalenia odpowiedniej grupy lub rezygnacji przed rozpoczęciem kursu, wpłacona zaliczka 100 zł będzie zwrócona w całości.
W tytule przelewu zaliczki prosimy o podanie: imienia i nazwiska ucznia, osoba nowa, miejsca nauki (Bydgoszcz, Nakło, Szubin, Żnin lub online) oraz telefonu kontaktowego i adresu email.
Numer konta do wpłaty zaliczki: 11 1020 1462 0000 7102 0100 4829

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na profesjonalne kursy angielskiego o różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje dla osób dorosłych i młodzieży, a także oferujemy angielski dla dzieci. Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych. Nasi nauczyciele pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Nasi nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje do pracy z grupami o różnym przedziale wiekowym. Większość naszych nauczycieli pochodzi z Wielkiej Brytanii, a nauka odbywa się tylko po angielsku.

Każdy kurs obejmuje 124 godziny lekcyjne zajęć. Podczas jego trwania wykorzystywane są najnowsze podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press,  Pearsons i MacMillan, pozwalające na szybkie przyswojenie wiedzy i sprawdzanie swoich umiejętności poprzez liczne ćwiczenia. Szkoła organizuje bezpłatne egzaminy próbne dla osób przygotowujących się do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

Płatność za nasze kursy można rozłożyć na raty i dostosować do własnych możliwości finansowych. Dla osób, które zdecydują się kontynuować naukę lub zapiszą się na kurs przed wakacjami, przygotowaliśmy specjalne zniżki.

Szkoła International House z Bydgoszczy od wielu lat stara się wprowadzać do wielu miejsc naszego regionu nową jakość nauczania i możliwość poszerzenia swoich horyzontów przez naukę języka angielskiego.

Nakło nad Notecią jest jednym z wielu miejsc, w którym świadczymy swoje usługi, zdobywamy coraz szersze doświadczenie i grono zadowolonych klientów.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl