Filia naszej szkoły językowej w Nakle nad Notecią działa od 20 lat i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w okręgu, gdzie prowadzone są kursy angielskiego. Jako oddział prestiżowej marki International House zapewniamy naukę na najwyższym poziomie, czego dowodem są setki zadowolonych klientów.

Nauka angielskiego w filii w Nakle prowadzona jest w poniedziałki i środy w godzinach od 15:45 do 20:45, co pozwala osobom pracującym i uczącym się na uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych.

Nasz oddział mieści się w I LO im. Bolesława Krzywoustego na ulicy Gimnazjalnej 3 w Nakle nad Notecią.

Początek zajęć: 23 września 2019

Testy i spotkania informacyjne w Nakle n/Notecią odbędą się 2, 9 i 18 września 2019 w godz. od 16.00 do 18.00 w LO nr 1, ul. Gimnazjalna 3.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na profesjonalne kursy angielskiego o różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje dla osób dorosłych i młodzieży, a także oferujemy angielski dla dzieci. Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych.

Nasi nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje do pracy z grupami o różnym przedziale wiekowym. Większość naszych nauczycieli pochodzi z Wielkiej Brytanii, a nauka odbywa się tylko po angielsku.

Każdy kurs obejmuje 124 godziny lekcyjne zajęć. Podczas jego trwania wykorzystywane są najnowsze podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press,  Pearsons i MacMillan, pozwalające na szybkie przyswojenie wiedzy i sprawdzanie swoich umiejętności poprzez liczne ćwiczenia. Szkoła organizuje bezpłatne egzaminy próbne dla osób przygotowujących się do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

Płatność za nasze kursy można rozłożyć na raty i dostosować do własnych możliwości finansowych. Dla osób, które zdecydują się kontynuować naukę lub zapiszą się na kurs przed wakacjami, przygotowaliśmy specjalne zniżki.

Szkoła International House z Bydgoszczy od wielu lat stara się wprowadzać do wielu miejsc naszego regionu nową jakość nauczania i możliwość poszerzenia swoich horyzontów przez naukę języka angielskiego.

Nakło nad Notecią jest jednym z wielu miejsc, w którym świadczymy swoje usługi, zdobywamy coraz szersze doświadczenie i grono zadowolonych klientów.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Cenniki i informacje dotyczące zapisów

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
(52) 322 35 1552 322 34 44