Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Nakło - IH Bydgoszcz

Filia International House w Nakle n/Notecią

Filia naszej szkoły językowej w Nakle nad Notecią działa od ponad 20 lat i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w okręgu, gdzie prowadzone są kursy angielskiego. Jako oddział prestiżowej marki International House zapewniamy naukę na najwyższym poziomie, czego dowodem są setki zadowolonych klientów.

Nauka angielskiego w filii w Nakle prowadzona jest w poniedziałki i środy w godzinach od 15:45 do 20:45, co pozwala osobom pracującym i uczącym się na uczestnictwo w zajęciach lekcyjnych.

Nasz oddział mieści się w I LO im. Bolesława Krzywoustego na ulicy Gimnazjalnej 3 w Nakle nad Notecią.

Początek zajęć: 21 września 2020

W roku szkolnym 2020/21 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona częściowo w szkole z zachowaniem koniecznych rygorów i częściowo zdalnie/online, jeden dzień w szkole, a drugi w domu przed komputerem. Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Planujemy, aby prawie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie zdalnym/online. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

Pierwsze zajęcia dla grup nauczanych w sposób łączony (tradycyjnie + zdalnie) odbędą się w sposób tradycyjny, w klasie.

Spotkania informacyjne i testy ustne: 9 i 16 września 2020, w godzinach od 16:00 do 18:00

Osoby zainteresowane zapisem do grup języka angielskiego w roku szkolnym 2020/21, proszone są najpierw o przystąpienie do TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE (nie dotyczy to osób, które uczyły się u nas w roku 2019/20).

Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej.

Do części pisemnej należy podejść w formie zdalnej/online.  Jest to preferowany przez nas sposób. W szczególnych przypadkach, osoby, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w teście pisemnym, w formie zdalnej/online, mogą to zrobić w sekretariacie szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych 9 i 16 września 2020 w Nakle, w godzinach od 16:00 do 18:00.

Do części ustnej testu można podejść w sposób zdalny na platformie ZOOM lub w czasie spotkań informacyjnych 9 i 16 września 2020 w Nakle, w godzinach od 16:00 do 18:00.

Po przystąpieniu do części pierwszej testu online, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia terminu testu ustnego oraz udzielimy wszystkich informacji związanych z nauką języka angielskiego w szkole International House.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

Priorytetem w International House Bydgoszcz jest zapewnienie naszym uczniom/klientom oraz pracownikom maksymalnego bezpieczeństwa. Przestrzegamy zachowanie dystansu społecznego i zasad odpowiedniego postępowania, a w zależności od rozwoju sytuacji, nauka języka angielskiego będzie mogła być prowadzona w sposób zdalny/online. WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

 

Nauka angielskiego Nakło

 

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapisanie się na kursy w roku 2020/21 nie następuje w sposób automatyczny. Aby wyrazić chęć kontynuowania nauki należy powiadomić o tym sekretariat naszej szkoły telefonicznie:  52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl, podając następujące dane:

  • Imię i nazwisko ucznia (kontynuacja nauki)
  • miasto-oddział IH (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin) lub zajęcia online
  • numer telefonu kontaktowego, adres email

Przykłady:
Jakub Nowacki (kontynuacja nauki), Nakło, 601 265 543, annanowacka@gmail.com)
Anna Kowalska (kontynuacja nauki), zajęcia online, 508 223 456, anna.kowalska@gmail.com)
Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem na początku września w celu ustalenia szczegółów dotyczących dni i godzin zajęć, potwierdzenia formy zajęć (zajęcia stacjonarne/tradycyjne lub zajęcia całkowicie online) oraz opłat.

Cena za cały rok nauki (124 godziny lekcyjne) dla osób kontynuujących od 2040 zł. SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 5 roku życia), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2020/21,  proszone są najpierw o przystąpienie do TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby zorganizować część ustną testu i porozmawiać na temat  Państwa oczekiwań i preferencji dotyczących nauki.
Można również wyrazić chęć nauki powiadamiając o tym sekretariat naszej szkoły telefonicznie:  52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl, podając następujące dane:

  • Imię i nazwisko ucznia (uczeń nowy)
  • miasto-oddział IH (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin) lub zajęcia online
  • numer telefonu kontaktowego, adres email

Przykłady:
Jakub Nowacki (uczeń nowy), Nakło, 601 265 543, annanowacka@gmail.com)
Anna Kowalska (uczeń nowy), zajęcia online, 508 223 456, anna.kowalska@gmail.com).
Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem, w celu ustalenia daty testu, szczegółów dotyczących dni i godzin zajęć, formy zajęć (zajęcia tradycyjne lub zajęcia całkowicie online), opłat oraz innych szczegółów.

Cena za cały rok nauki (124 godziny lekcyjne) dla osób nowych od 2140 zł. SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na profesjonalne kursy angielskiego o różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje dla osób dorosłych i młodzieży, a także oferujemy angielski dla dzieci. Istnieje również możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych. Nasi nauczyciele pochodzą głównie z Wielkiej Brytanii oraz posiadają odpowiednie kwalifikacje.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w roku szkolnym 2020/21, przewidujemy dwie formy nauczania:

1. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały tylko w sposób online. Planujemy, aby prawie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie online.
2. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona częściowo w szkole z zachowaniem koniecznych rygorów i częściowo online, jeden dzień w szkole, a drugi w domu przed komputerem. Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19

W razie pytań prosimy o kontakt: tel.: 52 322 35 15, 535 996 496, email: bydgoszcz@inthouse.pl

Nasi nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje do pracy z grupami o różnym przedziale wiekowym. Większość naszych nauczycieli pochodzi z Wielkiej Brytanii, a nauka odbywa się tylko po angielsku.

Każdy kurs obejmuje 124 godziny lekcyjne zajęć. Podczas jego trwania wykorzystywane są najnowsze podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press,  Pearsons i MacMillan, pozwalające na szybkie przyswojenie wiedzy i sprawdzanie swoich umiejętności poprzez liczne ćwiczenia. Szkoła organizuje bezpłatne egzaminy próbne dla osób przygotowujących się do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

Płatność za nasze kursy można rozłożyć na raty i dostosować do własnych możliwości finansowych. Dla osób, które zdecydują się kontynuować naukę lub zapiszą się na kurs przed wakacjami, przygotowaliśmy specjalne zniżki.

Szkoła International House z Bydgoszczy od wielu lat stara się wprowadzać do wielu miejsc naszego regionu nową jakość nauczania i możliwość poszerzenia swoich horyzontów przez naukę języka angielskiego.

Nakło nad Notecią jest jednym z wielu miejsc, w którym świadczymy swoje usługi, zdobywamy coraz szersze doświadczenie i grono zadowolonych klientów.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl