Test języka angielskiego on-line - IH Bydgoszcz

TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE

Internetowy test języka angielskiego online powinien w miarę precyzyjnie wskazać Państwa poziom zaawansowania (wg. systemu poziomów International House oraz CEFR), ale do pełnego, miarodajnego wyniku niezbędny jest dodatkowy test ustny. Prosimy, aby test pisemny został wypełniony samodzielnie, w przeciwnym wypadku wynik nie będzie odzwierciedlał tego co Państwo naprawdę umiecie.

W zależności od wieku i poziomu zaawansowania dostępne są trzy opcje testu:

Dzieci w wieku od 5 do 9 lat podchodzą tylko do testu ustnego. Prosimy kliknąć poniższy odnośnik, aby wypełnić formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu wypełnionego formularza skontaktujemy się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych w celu umówienia konkretnej daty i godziny testu ustnego. Po teście ustnym zaproponujemy Państwu odpowiednią grupę zaawansowania.

Dzieci od 10 roku życia, młodzież i dorosłych prosimy o podejście do jednego z dwóch testów poniżej, w zależności od Państwa przybliżonego poziomu zaawansowania.
Pierwszy test jest dla osób od poziomu podstawowego do średnio-zaawansowanego (A1 – B1), a drugi dla osób od poziomu średnio-zaawansowanego wyższego do zaawansowanego (B1.2 – C2). Drugi test jest również dla osób, które chciałyby wziąć udział w kursach przygotowujących do Egzaminów Cambridge Assessment English: B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE). Po otrzymaniu wypełnionego testu pisemnego skontaktujemy się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych w celu umówienia konkretnej daty i godziny testu ustnego. Po teście ustnym zaproponujemy Państwu odpowiednią grupę zaawansowania.