Test na poziom angielskiego online | IH Bydgoszcz

TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE

Internetowy test poziomu języka angielskiego online powinien w miarę precyzyjnie wskazać Państwa poziom zaawansowania (wg. systemu poziomów International House oraz CEFR), ale do pełnego, miarodajnego wyniku niezbędny jest dodatkowy test ustny.

Prosimy, aby test pisemny został wypełniony samodzielnie, w przeciwnym wypadku wynik nie będzie odzwierciedlał tego co Państwo naprawdę umiecie.

W zależności od wieku i poziomu zaawansowania dostępne są następujące opcje udziału w teście:

Dzieci w wieku od 5 do 9 lat podchodzą tylko do testu ustnego. Prosimy kliknąć poniższy odnośnik, aby wypełnić formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu wypełnionego formularza skontaktujemy się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych w celu umówienia konkretnej daty i godziny testu ustnego. Po teście ustnym zaproponujemy Państwu odpowiednią grupę zaawansowania.

Dzieci od 10 roku życia, młodzieży i dorosłych prosimy o podejście do jednego z trzech testów poniżej, w zależności od Państwa przybliżonego poziomu zaawansowania.

  • Pierwszy test jest dla osób od poziomu podstawowego do średnio-zaawansowanego (A1 – B1)
  • Drugi test jest dla osób od poziomu średnio-zaawansowanego do zaawansowanego (B1.2 – C1.1). Ten test jest również dla osób chcących wziąć udział w kursach przygotowujących do Egzaminu Cambridge English: B2 First (FCE)
  • Trzeci test jest dla osób na poziomach wyższych zaawansowanych (C1.1 – C2.2) . Ten test jest również dla osób, które chciałyby wziąć udział w kursach przygotowujących do Egzaminów Cambridge English: C1 Advanced (CAE) i C2 Proficiency (CPE)

Po otrzymaniu wypełnionego testu pisemnego skontaktujemy się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych w celu umówienia konkretnej daty i godziny testu ustnego. Po teście ustnym zaproponujemy Państwu odpowiednią grupę zaawansowania.

Prosimy, aby test pisemny został wypełniony samodzielnie, w przeciwnym wypadku wynik nie będzie odzwierciedlał tego co Państwo naprawdę umiecie.