Test języka angielskiego on-line

Internetowy test języka angielskiego on-line powinien w miarę precyzyjnie wskazać Państwa poziom zaawansowania (wg. systemu poziomów International House World Organisation), ale do pełnego, miarodajnego wyniku może być niezbędny dodatkowy test ustny.
Niniejszy test przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych jak i młodzieży w wieku od 12 lat. Rozwiązanie testu nie powinno zająć więcej niż 15 minut. Prosimy pamiętać, że to jest test, w związku z czym należy go napisać samodzielnie, w przeciwnym wypadku wynik nie będzie odzwierciedlał tego co Państwo naprawdę umiecie.
Po ukończeniu testu pojawi się wynik końcowy (liczba między 1 – 8). Zostaniecie wtedy poproszeni o podanie swojego adresu e-mail i wybór odpowiedniej placówki International House, w której chcecie się Państwo uczyć; prosimy wybrać szkołę w Bydgoszczy, również jeśli zamierzacie się uczyć w Nakle lub Żninie.
Nasza szkoła otrzyma mailem wynik testu i skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia daty testu ustnego lub w przypadku wyższych poziomów dodatkowego testu pisemnego.