Zapisy na kursy języka angielskiego 2024/2025 | IH Bydgoszcz

Zapisy

ZAPISY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2024/2025

Zapisy na kursy języka angielskiego 2024/2025

 

Dlaczego warto wybrać naukę w International House w Bydgoszczy?

  • Nauczamy od ponad 30 lat i należymy do prestiżowej, międzynarodowej organizacji International House
  • Lekcje prowadzimy w sposób interesujący, zgodnie z najnowszymi trendami metodycznymi
  • Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki, odpowiednio dobrane podręczniki oraz system ciągłej kontroli postępów w nauce
  • Stosujemy bardzo precyzyjny system poziomów zaawansowania, aby nauka była jak najbardziej efektywna
  • Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z krajów anglojęzycznych. Uczymy wyłącznie po angielsku
  • Zapewniamy stały nadzór metodyczny nad całym procesem nauczania
  • Bardzo dobrze przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge English: YLE, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced
  • Do naszych klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny i życzliwy oraz zapewniamy pomoc w nauce

 

 

Zapisy na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2024/25 do Szkoły International House w Bydgoszczy oraz do filii w Nakle  i Szubinie odbywają się w ciągu całego roku szkolnego, jednak główny nabór do tworzonych grup odbywa się w czerwcu i wrześniu 2024.

Zapraszamy na
KURSY DLA DZIECI NAJMŁODSZYCH,
KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY,
KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH,
KURSY EGZAMINACYJNE FCE I CAE,
KURSY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I FIRM,
KURSY ZAGRANICZNE

W roku szkolnym 2024/25 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

  • Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych, prowadzona całkowicie w klasach. Jest to główny i najbardziej popularny sposób prowadzenia zajęć w naszej szkole.
  • Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Ten sposób prowadzenia zajęć jest popularny wśród osób, które z różnych powodów nie mają możliwości dojazdu do szkoły oraz wśród klientów indywidualnych. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ONLINE

Oferta nauki w sposób zdalny/online skierowana jest do osób z całej Polski.

Zajęcia w roku szkolnym 2024/25 planujemy rozpocząć w tygodniu rozpoczynającym się 23 września 2024.
Nie ma żadnych przeszkód, aby na kursy języka angielskiego prowadzone w Szkole International House w Bydgoszczy, zapisać się po rozpoczęciu zajęć we wrześniu 2024, w następnych miesiącach nauki. W takim przypadku, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz.
W przypadku zapisu po rozpoczęciu zajęć, cena za kurs pomniejszana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które się już odbyły. 

Nauczanie stacjonarne i zdalne/online prowadzone jest wyłącznie w języku angielskim przez wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z Wielkiej Brytanii.

Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubinie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowego bydgoszcz@inthouse.pl

 

 

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapis na następny rok nie następuje automatycznie. Aby wyrazić chęć kontynuacji nauki w roku szkolnym 2024/25, prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły: telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl ). 
Przy zapisach do grup obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Osoby, które do końca czerwca 2024 zadeklarują chęć kontynuacji nauki i wpłacą zaliczkę w wysokości 100 zł, będą mogły skorzystać z cen promocyjnych.

 CENY I SZCZEGÓLY ZAPISÓW NA ROK 2024/25

 

 

Zapisy dla osób nowych, testy poziomu zaawansowania

Wszystkie osoby nowe, które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2024/25,  proszone są w pierwszej kolejności o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego.
Test składa się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut). 
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną.
Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.

Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle i Szubinie.

Osoby, które nie mają możliwości podejścia do części gramatycznej w sposób zdalny/online, mogą to zrobić w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle i Szubinie, w czasie spotkań informacyjnych. W takim przypadku, część ustna testu odbędzie się zaraz po teście gramatycznym.

Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Osoby nowe, które do końca czerwca 2024 zadeklarują chęć zapisu na zajęcia w roku 2024/25 i wpłacą zaliczkę w wysokości 100 zł, będą mogły skorzystać z cen promocyjnych.

CENY I SZCZEGÓLY ZAPISÓW NA ROK 2024/25

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt: tel.: 52 322 35 15, 535 996 496, email: bydgoszcz@inthouse.pl