Filia International House w Szubinie to najmłodszy z naszych oddziałów, który we wrześniu 2018 rozpocznie drugi rok działalności. W ciągu 18 lat obecności w Nakle, 19 lat w Żninie i 26 lat w Bydgoszczy zdobyliśmy bardzo dobre opinie oraz zaufanie grona klientów. Zawdzięczamy to wysokiemu poziomowi nauczania oraz wykwalifikowanej kadrze, stosującej niezawodne metody doskonalenia języka wśród uczniów. W związku z odniesionym sukcesem oraz rosnącym zainteresowaniem nauką języków obcych wśród lokalnej społeczności, zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej placówki.

Siedziba filii International House w Szubinie mieści się w budynku I LO, przy ulicy Kcyńskiej 1.

Osobom zainteresowanym nauką języka angielskiego proponujemy naukę w systemie popołudniowym, umożliwiającym skomunikowanie zajęć z nauką lub pracą.
Na lekcje zapraszamy w każdy wtorek i czwartek od godz. 15:30 do 20:30.

Początek zajęć: 25 września 2018

Testy i spotkania informacyjne w Szubinie odbędą się 4, 11, 18 września 2018 w godz. od 16.00 do 18.00 w LO nr 1, ul. Kcyńska 1.

 

Nauczanie we wszystkich placówkach International House nakierowane jest na odnotowywanie szybkich postępów w biegłości językowej oraz stwarzanie uczniom odpowiednich okoliczności do rozwoju. Ten cel osiągamy poprzez prowadzenie systematycznych lekcji na różnych poziomach zaawansowania. Program nauczania w szubińskim IH uwzględnia spotkania w małych grupach, w wymiarze dwóch spotkań tygodniowo, trwających 90 minut.

Zajęcia języka angielskiego obejmują 124 godziny lekcyjne rocznie i odbywają się pod przewodnictwem wykwalifikowanych nauczycieli z Wielkiej Brytanii. W dominującym stopniu mają charakter konwersacyjny, zaś porozumiewanie w trakcie ich trwania dzieje się wyłącznie w języku angielskim. Wykorzystanie nowoczesnych podręczników wiodących wydawnictw oraz niezawodnych metod nauczania gwarantuje wysoką skuteczność oraz szybkość w przyswajaniu materiału. Rokrocznie umożliwiamy chętnym wzięcie udziału w próbnych egzaminach, przygotowujących do uzyskania certyfikatu Cambridge English FCE.

W naszej najmłodszej filii oferujemy kursy angielskiego dla dzieci powyżej 7. roku życia, młodzieży i dorosłych. Rodzinom i uczniom zapisującym się przed wakacjami proponujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.
Płatności za kurs można dokonać w atrakcyjnym systemie ratalnym, dostosowanym do indywidualnych możliwości finansowych.

Poprzez otwarcie filii w Szubinie pragniemy rozszerzyć naszą działalność oraz wprowadzić nową jakość nauczania w regionie. Wykorzystując jego potencjał dostarczamy lokalnym mieszkańcom wysokiej jakości usługi, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Cenniki i informacje dotyczące zapisów

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
52 322 35 1552 322 34 44