Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Żnin - IH Bydgoszcz

Filia International House w Żninie

Nasza filia w Żninie działa już od ponad 20 lat i prowadzi profesjonalne kursy języka angielskiego. W ciągu tego czasu udało nam się przeprowadzić setki lekcji i zyskać szerokie grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy na:
KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY,
KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH,
KURSY EGZAMINACYJNE FCE I CAE,
KURSY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I FIRM,
KURSY ZAGRANICZNE.

Jako oddział szkoły językowej International House zapewniamy ciekawą  naukę oraz szybkie postępy w poznawaniu języka angielskiego.

Placówka zlokalizowana jest w Szkole Podstawowej nr 5 (dawniej Gimnazjum nr 1), na ul. 1 stycznia 17 w Żninie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lekcje w każdy wtorek i czwartek, od godziny 16:00 do 19:30.

Początek zajęć: 27 września 2022

Nie ma żadnych przeszkód, aby na kursy języka angielskiego prowadzone przez Szkołę International House w Żninie, zapisać się po rozpoczęciu zajęć. W takim przypadku, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz.
W przypadku zapisu po rozpoczęciu zajęć, cena za kurs pomniejszana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które się już odbyły.

W roku szkolnym 2022/23 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona całkowicie w klasach z zachowaniem koniecznych rygorów sanitarnych.  Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Planujemy, aby na wielu poziomach zaawansowania dla  młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie zdalnym/online. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

Spotkania informacyjne i testy poziomu znajomości języka angielskiego (pisemny i ustny): 7, 14 i 21 września 2022, w godzinach od 16:00 do 18:00, w Szkole Podstawowej nr 5, na ul. 1 stycznia 17 w Żninie.

Istnieje również możliwość podejścia do testu w sposób zdalny.  Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej. Osoby zainteresowane taką formą testu, powinny najpierw przystąpić do części gramatycznej testu na stronie TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE .

Po wykonaniu części pisemnej (gramatycznej) skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu części ustnej. Do części ustnej można będzie przystąpić online na platformie ZOOM lub bezpośrednio w naszej szkole w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle, Żninie i Szubinie.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapis na następny rok nie następuje automatycznie.  Aby wyrazić chęć kontynuacji nauki w roku szkolnym 2022/23, prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły: telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 7 roku życia w Nakle, Szubinie i Żninie), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2022/23,  proszone są najpierw o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego.
Test składa się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut).
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną.
Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.

Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w filiach w Nakle, Szubinie i Żninie.
Osoby, które nie mają możliwości podejścia do części gramatycznej testu w sposób zdalny/online, mogą to zrobić w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w Nakle, Szubinie i Żninie. W takim wypadku, część ustna testu odbędzie się zaraz po teście gramatycznym.

Dla osób zainteresowanych testami i nauką w jednej z naszych filii w Nakle, Szubinie lub Żninie:
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubinie
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Żninie

Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

Nauka angielskiego w Żninie odbywa się w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł w nich uczestniczyć po pracy lub zajęciach szkolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość płatności ratalnej oraz specjalne zniżki.

Filia oferuje lekcje dla młodzieży i dorosłych, a także angielski dla dzieci od 7 roku życia. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z Wielkiej Brytanii.

Podczas zajęć wykorzystujemy renomowane podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson i MacMillan, które umożliwiają przyswajanie wiedzy w sposób skuteczny i ciekawy. Nasze kursy angielskiego pozwalają na późniejsze podejście do egzaminu Cambridge English FCE. Specjalnie dla uczniów przeprowadzamy bezpłatne egzaminy próbne.

Dla każdego, kto chce dodatkowo rozwijać swoje kompetencje, prowadzimy klasy konwersacyjne oraz kluby i wieczory z angielskim w naszej szkole w Bydgoszczy.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl