Nasza filia w Żninie działa prężnie już od 20 lat i prowadzi profesjonalne kursy języka angielskiego. W ciągu tego czasu udało nam się przeprowadzić setki lekcji i zyskać szerokie grono zadowolonych klientów.

Jako oddział szkoły językowej International House zapewniamy ciekawą  naukę oraz szybkie postępy w poznawaniu języka angielskiego.

Placówka zlokalizowana jest w Szkole Podstawowej nr 5 (dawniej Gimnazjum nr 1), przy ul. 1 stycznia 17 w Żninie.

Testy i spotkania informacyjne w Żninie odbędą się 4, 11 i 18 września 2019 w godz. od 16.00 do 18.00 w Szkole Podstawowej nr 5 (dawniej Gimnazjum nr 1), ul. 1 stycznia 17.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lekcje w każdy wtorek i czwartek, od godziny 15:45 do 20:45.

Początek zajęć: 24 września 2019

Nauka angielskiego w Żninie odbywa się w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł w nich uczestniczyć po pracy lub zajęciach szkolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość płatności ratalnej oraz specjalne zniżki. Osoby, które kontynuują naukę lub zapiszą się na kurs przed wakacjami, mogą liczyć na rabat.

Filia oferuje lekcje dla młodzieży i dorosłych, a także angielski dla dzieci. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli z Polski i innych krajów, głównie z Wielkiej Brytanii.

Podczas zajęć wykorzystujemy renomowane podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson i MacMillan, które umożliwiają przyswajanie wiedzy w sposób skuteczny i ciekawy. Nasze kursy angielskiego pozwalają na późniejsze podejście do egzaminu Cambridge English FCE. Specjalnie dla uczniów przeprowadzamy bezpłatne egzaminy próbne.

Dla każdego, kto chce dodatkowo rozwijać swoje kompetencje, prowadzimy klasy konwersacyjne oraz kluby i wieczory z angielskim w naszej szkole w Bydgoszczy.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Cenniki i informacje dotyczące zapisów

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
(52) 322 35 15,  (52) 322 34 44