Szkoła Języka Angielskiego IH Filia Żnin - IH Bydgoszcz

Filia International House w Żninie

Nasza filia w Żninie działa prężnie już od ponad 20 lat i prowadzi profesjonalne kursy języka angielskiego. W ciągu tego czasu udało nam się przeprowadzić setki lekcji i zyskać szerokie grono zadowolonych klientów.

Jako oddział szkoły językowej International House zapewniamy ciekawą  naukę oraz szybkie postępy w poznawaniu języka angielskiego.

Placówka zlokalizowana jest w Szkole Podstawowej nr 5 (dawniej Gimnazjum nr 1), przy ul. 1 stycznia 17 w Żninie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lekcje w każdy wtorek i czwartek, od godziny 16:00 do 19:30.

Początek zajęć: 22 września 2020

W roku szkolnym 2020/21 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona częściowo w szkole z zachowaniem koniecznych rygorów i częściowo zdalnie/online, jeden dzień w szkole, a drugi w domu przed komputerem. Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Planujemy, aby prawie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie zdalnym/online. Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.

Pierwsze zajęcia dla grup nauczanych w sposób łączony (tradycyjnie + zdalnie) odbędą się w sposób tradycyjny, w klasie.

Spotkania informacyjne i testy ustne: 10 i 17 września 2020, w godzinach od 16:00 do 18:00

Osoby zainteresowane zapisem do grup języka angielskiego w roku szkolnym 2020/21, proszone są najpierw o przystąpienie do TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE (nie dotyczy to osób, które uczyły się u nas w roku 2019/20).

Test składa się z części pisemnej (gramatycznej) i ustnej.

Do części pisemnej należy podejść w formie zdalnej/online.  Jest to preferowany przez nas sposób. W szczególnych przypadkach, osoby, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w teście pisemnym, w formie zdalnej/online, mogą to zrobić w sekretariacie szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych 10 i 17 września 2020 w Żninie, w godzinach od 16:00 do 18:00.

Do części ustnej testu można podejść w sposób zdalny na platformie ZOOM lub w czasie spotkań informacyjnych 10 i 17 września 2020 w Żninie, w godzinach od 16:00 do 18:00.

Po przystąpieniu do części pierwszej testu online, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia terminu testu ustnego oraz udzielimy wszystkich informacji związanych z nauką języka angielskiego w szkole International House.

Podejście do testu i rozmowa są bezpłatne i do niczego Państwa nie zobowiązują.

Priorytetem w International House Bydgoszcz jest zapewnienie naszym uczniom/klientom oraz pracownikom maksymalnego bezpieczeństwa. Przestrzegamy zachowanie dystansu społecznego i zasad odpowiedniego postępowania, a w zależności od rozwoju sytuacji, nauka języka angielskiego będzie mogła być prowadzona w sposób zdalny/online. WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ZDALNEJ/ONLINE

 

 

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapisanie się na kursy w roku 2020/21 nie następuje w sposób automatyczny. Aby wyrazić chęć kontynuowania nauki należy powiadomić o tym sekretariat naszej szkoły telefonicznie:  52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl, podając następujące dane:

  • Imię i nazwisko ucznia (kontynuacja nauki)
  • miasto-oddział IH (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin) lub zajęcia online
  • numer telefonu kontaktowego, adres email

Przykłady:
Jakub Nowacki (kontynuacja nauki), Nakło, 601 265 543, annanowacka@gmail.com)
Anna Kowalska (kontynuacja nauki), zajęcia online, 508 223 456, anna.kowalska@gmail.com)
Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem na początku września w celu ustalenia szczegółów dotyczących dni i godzin zajęć, potwierdzenia formy zajęć (zajęcia stacjonarne/tradycyjne lub zajęcia całkowicie online) oraz opłat.

Cena za cały rok nauki (124 godziny lekcyjne) dla osób kontynuujących od 2040 zł. SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych

Wszystkie osoby nowe (w tym dzieci od 5 roku życia), które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2020/21,  proszone są najpierw o przystąpienie do TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby zorganizować część ustną testu i porozmawiać na temat  Państwa oczekiwań i preferencji dotyczących nauki.
Można również wyrazić chęć nauki powiadamiając o tym sekretariat naszej szkoły telefonicznie:  52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl, podając następujące dane:

  • Imię i nazwisko ucznia (uczeń nowy)
  • miasto-oddział IH (Bydgoszcz, Nakło, Szubin lub Żnin) lub zajęcia online
  • numer telefonu kontaktowego, adres email

Przykłady:
Jakub Nowacki (uczeń nowy), Nakło, 601 265 543, annanowacka@gmail.com)
Anna Kowalska (uczeń nowy), zajęcia online, 508 223 456, anna.kowalska@gmail.com).
Po otrzymaniu takiej informacji skontaktujemy się z Państwem, w celu ustalenia daty testu, szczegółów dotyczących dni i godzin zajęć, formy zajęć (zajęcia tradycyjne lub zajęcia całkowicie online), opłat oraz innych szczegółów.

Cena za cały rok nauki (124 godziny lekcyjne) dla osób nowych od 2140 zł. SZCZEGÓŁOWE CENNIKI

Nauka angielskiego w Żninie odbywa się w godzinach popołudniowych, aby każdy mógł w nich uczestniczyć po pracy lub zajęciach szkolnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy możliwość płatności ratalnej oraz specjalne zniżki.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, w roku szkolnym 2020/21, przewidujemy dwie formy nauczania:

1. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały tylko w sposób online. Planujemy, aby prawie na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, funkcjonowała przynajmniej jedna grupa całkowicie w trybie online.
2. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona częściowo w szkole z zachowaniem koniecznych rygorów i częściowo online, jeden dzień w szkole, a drugi w domu przed komputerem. Ten sposób nauczania może się zmienić w zależności od sytuacji związanej z epidemią COVID-19

W razie pytań prosimy o kontakt: tel.: 52 322 35 15, 535 996 496, email: bydgoszcz@inthouse.pl

 

Filia oferuje lekcje dla młodzieży i dorosłych, a także angielski dla dzieci od 7 roku życia. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z Wielkiej Brytanii.

Podczas zajęć wykorzystujemy renomowane podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson i MacMillan, które umożliwiają przyswajanie wiedzy w sposób skuteczny i ciekawy. Nasze kursy angielskiego pozwalają na późniejsze podejście do egzaminu Cambridge English FCE. Specjalnie dla uczniów przeprowadzamy bezpłatne egzaminy próbne.

Dla każdego, kto chce dodatkowo rozwijać swoje kompetencje, prowadzimy klasy konwersacyjne oraz kluby i wieczory z angielskim w naszej szkole w Bydgoszczy.

Więcej informacji o kursach językowych i szkole IH w Bydgoszczy: www.bydgoszcz.inthouse.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego:
52 322 35 15,  52 322 34 44, 535 996 496, bydgoszcz@inthouse.pl