ZMIANY W TRYBIE NAUCZANIA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM | IH Bydgoszcz

ZMIANY W TRYBIE NAUCZANIA W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 i wprowadzonymi
w dniu dzisiejszym (11.03.2020) przez Ministerstwo Zdrowia  zaleceniami  dotyczącymi nieodbywania się zajęć we wszystkich szkołach i placówkach oświatowych na terenie Polski od dnia 12.03 do 25.03.2020, uprzejmie informujemy, że w szkole International House w Bydgoszczy oraz w filiach w Nakle, Szubinie i Żninie, od dnia 12.03 do 25.03.2020 wprowadzono następujące zmiany dotyczące nauki języka angielskiego:

1. Wszystkie grupy dziecięce: Play Grupy i Kolorowe (Red, Yellow, Purple, Blue) mają odwołane
zajęcia, a odrobienie tych zajęć nastąpi w czerwcu 2020 lub w innym terminie.

2. Wszystkie grupy młodzieżowe i dla dorosłych (K i L) mają odwołane zajęcia w klasach z bezpośrednim udziałem nauczyciela na terenie szkół w Bydgoszczy i filiach, a od poniedziałku 16.03.2020 zajęcia te będą prowadzone online, przy użyciu komunikatora ZOOM.

Zajęcia te będą prowadzone w te same dni i w tych samych godzinach jak zajęcia normalne.

Szczegółowe informacje dotyczące posługiwania się komunikatorem ZOOM zostaną Państwu przekazane w najbliższym czasie drogą mailową lub telefoniczną. Będą one również widoczne na stronach internetowych i FB szkoły International House Bydgoszcz.

3. Wszystkie zajęcia prowadzone na terenie Firm lub zajęcia z klientami indywidualnymi pozostają bez zmian i będą odbywać się zgodnie z ustalonym harmonogramem.

4. Zajęcia konwersacyjne i Exam Club zostają zawieszone do odwołania.

5. Zajęcia w środę 11 marca odbywają się bez zmian. W czwartek 12 marca i piątek 13 marca nie ma żadnych zajęć grupowych, oprócz tych, które odbywają się w Firmach.

Za powyższe zmiany przepraszamy i liczymy na zrozumienie.