ZAPISY NA DRUGI SEMESTR NAUKI | IH Bydgoszcz

ZAPISY NA DRUGI SEMESTR NAUKI

ZAPISY NA DRUGI SEMESTR NAUKI W LUTYM 2024

 

Dlaczego warto wybrać naukę w International House w Bydgoszczy?

  • Nauczamy od ponad 30 lat i należymy do prestiżowej, międzynarodowej organizacji International House
  • Lekcje prowadzimy w sposób interesujący, zgodnie z najnowszymi trendami metodycznymi
  • Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki, odpowiednio dobrane podręczniki oraz system ciągłej kontroli postępów w nauce
  • Stosujemy bardzo precyzyjny system poziomów zaawansowania, aby nauka była jak najbardziej efektywna
  • Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z krajów anglojęzycznych. Uczymy wyłącznie po angielsku
  • Zapewniamy stały nadzór metodyczny nad całym procesem nauczania
  • Bardzo dobrze przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge English: YLE, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced
  • Do naszych klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny i życzliwy oraz zapewniamy pomoc w nauce

   

Zapisy na drugi semestr

W lutym 2024 prowadzimy dodatkowy nabór na drugi semestr nauki. Oferujemy wysoki poziom nauczania i atrakcyjne ceny.
W przypadku chęci zapisu na drugi semestr, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz. Cena za kurs ustalana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które odbędą się do końca roku szkolnego w danej grupie.
Niezbędne informacje można uzyskać telefonicznie: 52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl

Nauka może odbywać się w następujący sposób:
1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona całkowicie w klasach. Jest to najbardziej popularny sposób prowadzenia zajęć.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego działają wyłącznie w sposób zdalny/online. Ten sposób prowadzenia zajęć jest popularny wśród osób, które z różnych powodów nie mają możliwości dojazdu do szkoły oraz wśród klientów indywidualnych. Nauka zdalna/online prowadzona jest  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM. WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ONLINE

Nauczanie stacjonarne i zdalne/online prowadzone jest wyłącznie w języku angielskim przez wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z Wielkiej Brytanii.  

 

 

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Wszystkie osoby, które brały udział w naszych kursach, w roku szkolnym 2022/23 nie muszą podchodzić do testu sprawdzającego poziom zaawansowania. Aby zapisać się na drugi semestr w lutym 2024, prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły: telefonicznie:52 322 35 15 lub mailowo: bydgoszcz@inthouse.pl.

CENY W DRUGIM SEMESTRZE  

 

 

Zapisy dla osób nowych, testy poziomu zaawansowania

Wszystkie osoby nowe, które chciałyby zapisać się na drugi semestr, na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w lutym 2024,  proszone są w pierwszej kolejności o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego. Test składa się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut). Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną. Dzieci w wieku od 7 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.

Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w filiach w Nakle i Szubinie. Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

CENY W DRUGIM SEMESTRZE

   

 

W razie pytań prosimy o kontakt: tel.: 52 322 35 15, 535 996 496, email: bydgoszcz@inthouse.pl