Zapisy i ceny 2023/24 | IH Bydgoszcz

Zapisy i ceny 2023/24

ZAPISY NA KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2023/2024

Zapisy na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2023/24 do Szkoły International House w Bydgoszczy oraz do filii w NakleŻninie  i Szubinie odbywają się w ciągu całego roku szkolnego, jednak główny nabór do tworzonych grup odbywa się w czerwcu i wrześniu 2023.

Zapraszamy na
KURSY DLA DZIECI NAJMŁODSZYCH,
KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY,
KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH,
KURSY EGZAMINACYJNE FCE I CAE,
KURSY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH I FIRM,
KURSY ZAGRANICZNE

Nie ma żadnych przeszkód, aby na kursy języka angielskiego prowadzone w Szkole International House w Bydgoszczy, zapisać się po rozpoczęciu zajęć. W takim przypadku, w czasie testu sprawdzającego poziom zaawansowania słuchacza, brane jest pod uwagę, na jakim etapie nauki znajduje się grupa, do której ewentualnie miałby dołączyć słuchacz.
W przypadku zapisu po rozpoczęciu zajęć, cena za kurs pomniejszana jest proporcjonalnie do liczby zajęć, które się już odbyły.

Niezbędne informacje można uzyskać telefonicznie: 52 322 35 15, 535 996 496 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl

W roku szkolnym 2023/24 organizujemy nabór od grup, w których nauka odbywać się będzie w następujący sposób:

1. Nauka w grupach tradycyjnych/stacjonarnych prowadzona całkowicie w klasach. Jest to najbardziej popularny sposób prowadzenia zajęć.
2. Nauka w grupach, które od początku roku szkolnego będą działały wyłącznie w sposób zdalny/online. Ten sposób prowadzenia zajęć jest popularny wśród osób, które z różnych powodów nie mają możliwości dojazdu do szkoły oraz wśród klientów indywidualnych.
Nauka zdalna/online prowadzona będzie  z wykorzystaniem komunikatora internetowego ZOOM.
WIĘCEJ INFORMACJI O NAUCE ONLINE

Oferta nauki w sposób zdalny/online skierowana jest do osób z całej Polski

Zajęcia w roku szkolnym 2023/24 planujemy rozpocząć w tygodniu rozpoczynającym się 25 września 2023. 

Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubinie
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Żninie

Nauczanie stacjonarne i zdalne/online prowadzone będzie przez wykwalifikowanych nauczycieli, głównie z Wielkiej Brytanii.

 

 

 

Zapisy dla osób kontynuujących naukę

Zapis na następny rok nie następuje automatycznie.  Aby wyrazić chęć kontynuacji nauki w roku szkolnym 2023/24, prosimy o kontakt z sekretariatem Szkoły: telefonicznie (52 322 35 15) lub mailowo (bydgoszcz@inthouse.pl ). Przy zapisach do grup obowiązuje kolejność zgłoszeń.  

 SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Zapisy dla osób nowych/testy poziomu zaawansowania

Wszystkie osoby nowe, które chciałyby zapisać się na kursy stacjonarne/tradycyjne lub kursy całkowicie online w roku 2023/24,  proszone są w pierwszej kolejności o przystąpienie do testu sprawdzającego poziom zaawansowania znajomości języka angielskiego.
Test składa się z dwóch części: gramatycznej (ok. 40 minut) i ustnej (ok. 10-15 minut). 
Na podstawie wyniku testu i wieku uczestnika, będziemy mogli zaproponować grupę na odpowiednim poziomie zaawansowania SYSTEM POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA.

Do części gramatycznej testu należy przystąpić w sposób zdalny/online. W tym celu należy wypełnić TEST POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE. Formularz testu zawiera wszystkie informacje, które pozwolą nam się z Państwem skontaktować, aby po wykonaniu części gramatycznej, zorganizować część ustną.
Dzieci w wieku od 5 do 9 lat, podchodzą tylko do części ustnej, ale wcześniej należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  TESTU POZIOMU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE.

Do części ustnej testu będzie można przystąpić zdalnie (na platformie ZOOM) lub w sposób tradycyjny, w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w filiach w Nakle, Szubinie i Żninie.
Osoby, które nie mają możliwości podejścia do części gramatycznej testu w sposób zdalny/online, mogą to zrobić w sposób tradycyjny w siedzibie naszej Szkoły w Bydgoszczy lub w czasie spotkań informacyjnych w Nakle, Szubinie i Żninie. W takim wypadku, część ustna testu odbędzie się zaraz po teście gramatycznym.

Udział w testach jest bezpłatny i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Dla osób zainteresowanych testami i nauką w jednej z naszych filii w Nakle, Szubinie lub Żninie:
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Nakle
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Szubinie
Informacje o zapisach, testach i datach spotkań informacyjnych w Żninie

SZCZEGÓŁOWE CENNIKI


Przypominamy, że udział w testach konieczny jest tylko dla osób nowych, które nie kontynuują nauki w naszej szkole, lub miały przerwę w nauce. 

W razie pytań prosimy o kontakt: tel.: 52 322 35 15, 535 996 496, email: bydgoszcz@inthouse.pl