QUIZ NIGHT NOVEMBER 2021 | IH Bydgoszcz

QUIZ NIGHT NOVEMBER 2021

Drodzy Słuchacze,


Z wielką przyjemnością informujemy, że w ramach programu zajęć dodatkowych „Social Programme” po raz pierwszy w tym roku szkolnym i po raz pierwszy od dwóch lat, organizujemy wieczór zagadek:  QUIZ NIGHT.
QUIZ NIGHT odbędzie się 19 listopada 2021 (piątek), o godzinie 19.30 w Szkole International House w Bydgoszczy przy ul. Piotrowskiego 6.

Dedykowany jest dla osób od 16 roku życia.

Quiz, jak zawsze, zorganizowany i prowadzony będzie przez nauczycieli International House w Bydgoszczy w języku angielskim. Będzie doskonałą okazją do poznania nieformalnego języka angielskiego używanego na co dzień przez osoby anglojęzyczne oraz do spędzenia piątkowego wieczoru w miłej, wesołej atmosferze oraz wygrania cennych nagród!
Zapraszamy osoby z poziomów zarówno początkujących jak i zaawansowanych. W razie potrzeby, wsparcia  będą udzielać nasi nauczyciele.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w Sekretariacie Szkoły.

Ze względu na ciągle panującą epidemię COVID-19, prosimy również, aby osoby które są niezaszczepione, nie chorowały na COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, miały ostatnio styczność z osobami chorymi na COVID-19  lub będą wykazywały symptomy ewentualnego zakażenia COVID-19, odłożyły swój udział w naszej zabawie do następnego spotkania, które odbędzie się w kwietniu 2022.

Dziękujemy za zrozumienie i serdecznie zapraszamy!