NAUKA PO FERIACH ZIMOWYCH | IH Bydgoszcz

NAUKA PO FERIACH ZIMOWYCH

Uprzejmie informujemy, że po feriach zimowych, w dniach 31 stycznia i 1 lutego 2022, nauka we wszystkich grupach wiekowych, które działają w Bydgoszczy oraz filiach w Nakle, Szubinie i Żninie, odbywać się będzie jak dotychczas, czyli w klasach.

Jeśli chodzi o zajęcia od środy 2 lutego, wszystkie grupy dzieciece „kolorowe” będą miały zajęcia w klasach. Zajęcia w klasach będa miały również grupy na najniższych poziomach dla grup młodzieżowych „K” i dorosłych oraz wszystkie grupy egzaminacyjne (FCE, CAE).

Pozostałe grupy młodzieżowe „K” i pozostałe grupy dla dorosłych, od środy 2 lutego do piątku 18 lutego, będą miały zajęcia zdalne na platformie ZOOM.

Szczegółowe Informacje dla wszystkich słuchaczy, w jakiej formie odbywać się będą ich zajęcia, zostaną wysłane drogą mailową.

W przypadku grup, które przejdą na naukę zdalną, w mailu będzie również link/odnośnik do ZOOM-a i ewentualne hasło do logowania.

Jeśli chodzi o zajęcia dla Firm i osób indywidualnych, w chwili obecnej nie planujemy przejścia na naukę zdalną, chyba że zostanie to ustalone w sposób indywidualny.