KONWERSACJE W KLASACH OD KWIETNIA 2022 | IH Bydgoszcz

KONWERSACJE W KLASACH OD KWIETNIA 2022

Wszystkich naszych słuchaczy zapraszamy do udziału w dodatkowych, cotygodniowych zajęciach konwersacyjnych, prowadzonych w International House w Bydgoszczy.

Od piątku, 8 kwietnia 2022, wracamy do tradycyjnego sposobu prowadzenia zajęć  konwersacyjnych, które będą odbywały się w klasach, w naszej szkole w Bydgoszczy.

Spotkania trwają po 90 minut. Są przygotowane i prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, głównie native speakers, na kilku poziomach zaawansowania.

Poziomy dla dorosłych (16+) L4 i L5, piątek 16.30 – 18.00
Poziomy dla dorosłych (16+) L6 i wyższe, piątek 17.40 – 19.10

Konwersacje to bardzo skuteczny sposób doskonalenia umiejętności mówienia. To również dodatkowe dwie godziny kontaktu z żywym językiem angielskim w tygodniu. To możliwość udziału w 40 dodatkowych godzinach zajęć w ciągu roku szkolnego zupełnie gratis!

Dla naszych obecnych i byłych słuchaczy oraz dla ich najbliższej rodziny, uczestnictwo w klasach konwersacyjnych jest bezpłatne

Cena dla osób spoza Szkoły: 40 zł za 90 minut.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację w sekretariacie Szkoły, ponieważ warunkiem odbycia się zajęć konwersacyjnych w danej grupie, jest zgłoszenie udziału przez przynajmniej 3 osoby.

Zgłoszenia prosimy wysyłać najpóźniej do piątku, do godziny 11:00, na adres bydgoszcz@inthouse.pl

Serdecznie zapraszamy!