KIDS CLUB-ZABAWA DLA NAJMŁODSZYCH | IH Bydgoszcz

KIDS CLUB-ZABAWA DLA NAJMŁODSZYCH

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Z wielką przyjemnością informujemy, że w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, po raz pierwszy w tym roku szkolnym i po raz pierwszy od dwóch lat  organizujemy spotkanie dla naszych najmłodszych słuchaczy: KIDS CLUB.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 20 listopada od godziny 10:00 do 12:45 w siedzibie naszej szkoły przy ul. Piotrowskiego 6 w Bydgoszczy.

Dzień gier i zabaw będzie dla dzieci świetną okazją do spotkania się z naszymi nauczycielami i innymi uczniami, a także spędzenia sobotniego przedpołudnia w ciekawy i rozrywkowy sposób, w czasie którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Zapewniamy, że dzieci miło spędzą ten czas! Tematem przewodnim będzie Jesień.

Spotkanie przeznaczone jest dla uczniów w wieku od 7 do 11 lat.

Udział dziecka prosimy zgłaszać w sekretariacie szkoły telefonicznie 52 322 35 15 lub mailowo bydgoszcz@inthouse.pl  do dnia 18 listopada.

Ze względu na ciągle panującą epidemię COVID-19, prosimy również, aby osoby, które miały ostatnio styczność z osobami chorymi na COVID-19  lub będą wykazywały symptomy ewentualnego zakażenia COVID-19, odłożyły swój udział w naszej zabawie do następnego spotkania, które odbędzie się w kwietniu 2022.

Dziękujemy za zrozumienie i serdecznie zapraszamy!